Kongre Tarihi :

Uluslararası Gazi Sağlık Bilimleri Kongresi 15 – 17 Aralık 2022 tarihlerinde çevrim içi olarak gerçekleştirilecektir.


Kongrenin Dili :

Kongre’nin resmi dili Türkçe’dir. Bilimsel program doğrultusunda; İngilizce’den Türkçe’ye simultane çeviri yapılacaktır.


Kullanıcı Adı ve Şifre :

Çevrimiçi Kongre Dijital Platformu girişleri e-posta adresi ve şifre ile gerçekleşmektedir. Katılımcılar kendi oluşturacakları veya kendileri oluşturulacak kayıtlarda belirlenen e-posta adresi ve şifreyi kullanacaklardır.


Stand ve Sergi Alanları :

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme, teknoloji firmaları, yayın evleri firmaları vs. ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla Online Platformda stand açabileceklerdir. Firma temsilcileri katılımcılar ile hem yazışarak hem de arama yaparak iletişim kurabileceklerdir. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.


Kayıt ve Danışma Hizmetleri :

Çevrimiçi Kongre Dijital Platformu üzerinden kayıt/katılımınız hakkında ve teknik konularda bizlere canlı olarak erişebilecek ve tüm sorularınıza anında yanıt alabileceksiniz.


Davet Mektubu :

Kayıt işlemlerini tamamlamış olan katılımcılara, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.


Katılım Sertifikası :

Kongreye kayıt yaptıran ve Çevrimiçi Kongre Dijital Platformu’na giriş yapıp kongrenin en az %50’sini takip eden kişiler kongre katılım sertifikası almaya hak kazanacaklardır.